środa, 4 maja 2011

Isu-chan with ears♥

My new chair is the cutest thing ever♥
Such expression with eye smile and ears♥♥♥

Look *_*


And bigger picture 
to see my curtains with pockets for mascots♥15 komentarzy:

 1. Awww soo soo cute ! love it !! must have XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Yes I also love it^^ It makes my room look much cuter♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli coś Ci się nie podoba Jakubie, to po cóż to czytasz i wchodzisz na blogi?! Jeśli Lladii sprawia to przyjemność, to może sobie nawet (jak dla mnie) co dziennie kupować 3 takie krzesła w różnych odcieniach.
  To bardzo niegrzeczne mówić, że ktoś jest chory psychicznie, bo akurat ma pasję na takie, a nie inne rzeczy! Zastanów się, za czym kogoś będziesz obrażał.

  OdpowiedzUsuń
 5. BTW Lily :) chair is really cute :D In first moment I thought that it's next plush. But now I see clearly :) So sweet but for me too pink ;P Better for my doughter ;) but maybe light-green or something like light-blue. Greetings :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ups chyba potrzebne jest ustawienie opcji akceptacji komentarzy przed ich publikacją^^

  BTW Tylko wariaci są coś warci ^__^

  OdpowiedzUsuń
 7. Są różne systemy wartości^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Po co odpowiadasz na post, ktorego nie dopuscilas do publkacji? I dlaczego fascynujesz sie kultura narodu ktory dopuscil sie najobzydliwszych ludobojstw w histori ludzkosci?

  OdpowiedzUsuń
 9. :D tak to prawda moja znajoma ma chłopaka, który bardzo pieszczotliwie do niej mówi: masz powyginane blachy pod kopułką :D ja się z tym zgadzam, ja też mam blaszki powyginane. Pozdrawiam Lili i nie przejmuj się! Ludzie puści, bez zainteresowań i pasji, a przede wszystkim szarzy mówią takie rzeczy i piszą innym :) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale ten aż dopuszczę do publikacji, bo po prostu jest tego warty XD
  To pytanie po prostu jest tak absurdalne, ze niemal śmieszne.


  Nathalienn zgadzam się w 100%
  Też sciskam:*

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiesz... chyba z takimi nie ma się co szarpać... ktoś chyba nie zna historii Europy :P

  Śmieszne, że aż żałosne... i smutne... i można się domyślić, któż napisał ten drugi komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie chodzi nawet o historię Europy, ale w ogóle o samo podejście do pewnych spraw XD

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz rację :) Lily :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ok, porownaj sobie prsze chocby nawet najgorsze obozy koncentracyjne, z japonskimi laboratoriami czy choćby Nankinem.Pozatym jeszcze dochodzi kwestia rozliczenia się z wlasną historią. Np Niemcy wyraznie potepili hitleryzm, natomiast japonczyc swoich zbrodniarzy czczą w świątyniach jako bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 15. Znam historię Japonii dośc dobrze, więc wiem co masz na myśli, jednak nie rozumiem dlaczego miałoby to powodować moje ogólne potępienie. Mam nienawidzić wszystkich Niemców za Hitlera a dominikanów za inkwizycję?
  Myślę, że okropnie upraszczasz sprawę i sprowadzasz całość do pewnych schematów. A odpowiedzialność dziejowa (w sensie w jakim Ty ją przedstawiasz) jest absurdalna. Oczywiście czymś innym jest rozliczenie się z przeszłością. Z tym Japończycy mają problem (o czym świadczy choćby tajenie pewnych rzeczy w podręcznikach), ale to wynik ogólnych cech kulturowych Japonii- kultury wstydu. Rozmawiałam na ten temat z moim znajomym Japończykiem i uwierz mi wiele osób się wstydzi, jednak Japończycy nie są narodem, który będzie to patetycznie prezentować (raczej będą to taić). Zaś czczenie zbrodniarzy jest przesadzone. Masz za pewne na myśli chram Yasukuni tak? Rozumiem, że jest to kwestia kontrowersyjna, jednak w ich rozumieniu jest to miejsce czci samej idei oddania i poświęcenia ojczyźnie, a nie konkretnych ludzi, których postępowanie mogło być błędne, jednak wynikało z sytuacji dziejowej.

  Nie- ja nie bronię Japończyków. Nie mogę po prostu pojąć takiego upraszczania. Interesowanie się jakimś krajem nie oznacza, że nie widzę błędów i czarnych stron (jakich w Japonii nie brakuje, nacjonalizm jest na pewno jedną z nich), ale chęć zgłębienia pewnych rzeczy. Nie ślepe uwielbienie.
  Proponuję nieco otwartości na świat...

  OdpowiedzUsuń