piątek, 11 listopada 2011

Fandemonium

Thank you for somebody who made it.
Lolita Fashion is definitely what gave me courage 
and helped me to find my own way in life.

For haters from comments? 
Well just....

If you think that I am mad dressing like that everyday...
I take it as a compliment.
It is not just about clothes.
It is the style of my life. 
And btw...

Being normal is boring^^ 

7 komentarzy:

 1. dla mnie te komentarze to jakaś porażka, co ma styl ubierania się do bycia normalnym czy nie? swoją drogą, może myślę trochę naiwnie, ale od otaku takich komentarzy bym się nie spodziewała o__O w końcu sami są nieco "inni", zwłaszcza zachowaniem, co chyba jest gorsze (niestety taką mam opinię po pobycie na gdańskich konwentach; z wyglądu może i są w miarę normalni, ale zachowują się na pewno jak popieprzeni (nie wszyscy oczywiście, ale co widziałam, to widziałam))

  OdpowiedzUsuń
 2. To fakt, że zazwyczaj fani anime patrzą na loli raczej przychylnie, ale najwidoczniej różnie bywaXD
  Nom na konwentach jest zawsze sporo dziwnych ludzi i to czasem w negatywnym sensie tego słowa...

  OdpowiedzUsuń
 3. To śmieszne, ale ja często mam wrażenie, że na konwentach niektórzy ludzie się na mnie krzywo patrzą -.- oczywiście na to leję. Denerwują mnie ludzie, dla których odskocznia od ogólnie przyjętej normy to bycie popieprzonym. Ja wiem, że ciebie to i tak nie zrazi, więc bądź, kim jesteś 8D I nie rozumiem tego, że niby szpanujesz O.o

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo trolle udzielają się najwięcej, podczas gdy Ci mądrzejsi częściej stwierdzą w duchu, że ktoś wygląda fajnie i inaczej przy czym nie udzielając się w tym mało inteligentnym towarzystwie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czesc! Sory za nagły spam, ale chciałam się tylko wypowiedzieć na temat tego fandemotu. Otóż całkowicie Cię popieram i podziwiam Twoją odwagę i pasję(sama spotykam się często z nieprzyjemnymi reakcjami ludzi więc wiem jak to jest). Nie rozumiem tych, którym "inne" ubieranie się może przeszkadzać, ale to tylko świadczy o ich ograniczeniach. W każdym razie nie poddawaj się i rób swoje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję^^ I oczywiście, że żadne opinie ludzi mnie nie zniechęca:)

  OdpowiedzUsuń
 7. There is such a thing like being normal? I don't think so...

  OdpowiedzUsuń