czwartek, 13 stycznia 2011

Hello Kitty addict

I just tried to count how many Hello Kitty stuff I have and take them photos, but it was too difficult, too many of them... Next timeXD
So now my HK puppet only^^


5 komentarzy:

 1. Ale chodzi Ci tylko o maskotki Hello Kitty, czy też inne gadżety? Trochę się tego pojawia ostatnio, widziałam ostatnio kapcie różowe z Hello Kitty w Deichmannie, i skarpetki z Hello Kitty (były całkiem ładne) w C&A. W H&M widziałam kosmetyki z Hello Kitty, szczotki do włosów i kosmetyczki :-)

  A co do komentarzy, to możesz sobie ustawić mailowe powiadamianie w ustawieniach bloga :-) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiemu mam dużo... Nawet komórkę mam z Kitty^ Niemal wszystkie moje skarpetki są z HK (nie licząc lolicich), pantofle, termos, talerze, kubki... Duuuużo. Kocham Kitty chan♥

  Ustawiłam właśnie. A wiesz moze, gdzie mogę ustawić opcję, by mnie powiadamiano o odpowiedziach na mój komentarz na innych blogach? Nie mgoę tego znaleźć..

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o blogspot, czyli tak jak mój blog i ten Twój, to jak piszesz komentarz, lub pod komentarzami innych jest napisane "Subskrybuj pocztą e-mail". Jeśli w odpowiednim wpisie to klikniesz, to na Twoją pocztę będą przychodziły wszystkie komentarze, które się pojawią pod tym postem. Możesz tak nawet zrobić w poście, w któym nie pisałaś komentarza. Tak samo ja robię, piszę komentarz u Ciebie, wysyłam go, potem klikam na "Subskrybuj poczta e-mail" i przychodzą mi na pocztą wszystkie następne komentarze, jakie tu moga się pojawić :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo^^ Ja tego szukałam w ustawieniach...

  OdpowiedzUsuń
 5. super Miriel, bo ja nie umiałam Loli powiedzieć gdzie to jest ;/ :D

  OdpowiedzUsuń